Máme nakryto

Duke z Pyšelky Drym Pinshcer King BLACK

Pro letošní rok jsme se rozhodli zopakovat krytí DUKE a DRYM.
Vede nás k tomu spokojenost s loňským VRHEM F, ve kterém nám zatím miminka dělají samou radost. Štěňátka vykazují velmi pěkný exteriér a super povahy. U červených se dá mluvit o velmi teplém líbivém odstínu červené barvy srsti. Štěňátka pinčů jsou vhodná téměř pro všechny druhy psího sportu. Dá se předpokládat, že se zopakuje exteriérová i povahová kvalita vrhu. Ale i chovně je toto spojení velmi zajímavé, vzhledem k 75% nepříbuznosti na celý český chov. To, že budou štěňata kompletně přeočkována a dočervena, se stálým veterinárním dozorem, krmena kvalitní pestrou stravou, socializována, odchována v čistotě s veškerou láskou, předána novým majitelům, jak jinak než s kupní smlouvou, se ani nerozepisuji, jelikož toto považujeme za naprostou samozřejmost.

100 % chovatelský servis z naší strany je také samozřejmostí. Pokud projevíte vážný zájem o pinčí miminka z tohoto spojení kontaktujte nás a to své si rezervujte v čas. Osobní návštěva kdykoliv po domluvě možná.Rezervace a pokud možno osobní kontakt se zájemcem o štěně nutný. Předpokládaný termín odběru 07/08.


14.05.2008 - přivedla na svět Duke 9 nádherných štěňat. Narodilo se nám 9 miminek, z čehož jsou 2 kluci z každé barvy po jednom a 7 holčiček, dvě černá a pět srnčích. Dukinka začala porod brzy v ranních hodinách a poslední černý chlapec přišel na svět v jednu hodinu odpoledne. Všechny štěňátka se mají čile k světu a Dukinka se od nich ani nehne, jen vždy v rychlosti proklouzne ven udělat potředu a hned zase rychle k povinnostem. Přikládáme několik prvních fotek. A tak jako vždy, dodáme aktuální fotky z každého týdne.

Po porodu

po porodu po porodu po porodu po porodu po porodu po porodu po porodu po porodu po porodu po porodu


22.05.2008 - Máme za sebou první týden.
Pěkně rosteme, však nám také maminčino mlíčko moc chutná. Už se těšíme, až se nám otevřou očička a budeme si moci vše kolem sebe prohlédnout. Panička nám všem už přidělila barevné stužky, protože se v nás nikdo, mimo ni, nemohl vyznat. Chodí se na nás dívat tatínek Drymeček s babičkou Afrunkou a i naší tetičce Violce se moc líbíme. Všichni se už moc těší, až si s nimi budeme hrát na zahradě.
„ No však, jen se těšte, nás je hodně a to teprve bude mazec !“

první týden po porodu první týden po porodu první týden po porodu první týden po porodu první týden po porodu první týden po porodu první týden po porodu první týden po porodu první týden po porodu první týden po porodu

Tak takhle nějak to vypadá, když se řekne, že někomu teče mlíko po bradě!
po porodu


29.05.2008 - Už nám jsou dva týdny
Konečně všichni koukáme na svět. Začínají nám správně fungovat nožičky a je to pěkná dřina přejít celou porodní bednu. Za chvíli nám bude malá. Zkoušíme i vrtět ocásky a ochutnávat sourozence. Je strašně zajímavé, že mlíčko nám teče jen z maminky. Naše chovatelka je s námi na mateřské dovolené, aby měla vše pod kontrolou. Takže si máme celý den s kým hrát.

druhý týden po porodu druhý týden po porodu druhý týden po porodu druhý týden po porodu druhý týden po porodu druhý týden po porodu druhý týden po porodu druhý týden po porodu


05.06.2008 - Třetí týden
Tak už konečně začínáme vypadat jako naše maminka s tatínkem. Vidíme, slyšíme, fungují nám nožičky a to i ta pátá, tam vzadu. Co podle naší chovatelky není pátá nožička, ale ocásek. Takže nám funguje i ta nožička – ocásek. V pusinkách nám začíná růst něco podivného bílého, maminka Dukinka nám řekla, že to jsou zoubky a těmi se kouše - takže se zkoušíme i kousat. Dostali jsme i první papání (sušené puppy mlíčko s piškotky), bylo to móóóc dobré. Taky se na nás byl zase podívat pan veterinář, a i on nám přinesl něco na jídlo. Maminka říkala, že je to odčervení a dostala to i ona s taťkou, babičkou a tetou. A jelikož je naše chovatelka s námi na mateřské, tak pokud to počasí dovolí, chodíme každý den ven, aby si nás užili i ostatní.

třetí týden po porodu třetí týden po porodu třetí týden po porodu třetí týden po porodu třetí týden po porodu třetí týden po porodu třetí týden po porodu třetí týden po porodu třetí týden po porodu


12.06.2008 - 1 měsíc
Už máme jména :
kluci - GILDRON a GREGORIAN
holčičky - GALAXY, GARLETTA, GISELLE, GILTERY, GENIE SANNY, GOLD BONNIE, GUMMY BEAR

Už jsou z nás velcí psi (říká naše chovatelka). Umíme vrčet, štěkat a venku dovádíme se zbytkem smečky. Vždy když je nám smutno, tak si vlezeme za babičkou Afrunkou do jejího pelíšku a ta nás hezky olíže a ukonejší (ona má asi dohodu s naší maminkou, tak jí s náma pomáhá). Taky zkoušíme jestli nemá babička pro nás mlíčko - a NEMÁ. Ale přece jen, ono i pocucání uklidní. S tetičkou Violkou se učíme hezky lumpačit. Ale když si za námi příjde na deku lehnou tatínek Drym, tak se chováme jako vzorní psi. Sem tam ho sice zkoušíme kousnout třeba do ucha a čekáme, jestli se k nám přidá do hry. Jenže on moc dobře ví, že jsme ještě psí mimina. A tak máme na pořádnou „ divočinu“ ještě čas. Také jsme ochutnali na snídani mlíčko, piškotky a tvaroh a pak i štěněcí granulky rozmočené v puppy mlíčku. Sice nás musí maminka s babičkou po každém jídle celé olízat, protože ono není jasné, kterým koncem to vlastně ty granulky jíme.
No prostě jsme spokojené prdelky (jak nám říká chovatelka).

máme měsíc máme měsíc máme měsíc máme měsíc máme měsíc máme měsíc máme měsíc máme měsíc máme měsíc máme měsíc


19.06.2008 - 5 týden
Už jsme naočkovaní , ale k panu veterináři jsme nemuseli , on totiž chodí k nám!-hold někdo si to umí zařídit !
Někteří z nás i z nutnosti dostali čip , bylo to píchnutí na víc, ale ono to ani nebolelo .
Do zahradního výběhu jsme dostali spoustu hraček /balónky , uzlíky , pískačky , hopíky , plyšáky , tunel a pelíšky tak je to na zahradě bezva .
Večer se nám nechce jít ani do hajan. Jídlo nám nosí až pod nos a tak jsme móc spokojení .
Chodí k nám také už noví páníci , sice zatím jen na pomazlení , ale i takové mazleníčko je super .

pět týdnů pět týdnů pět týdnů pět týdnů pět týdnů pět týdnů pět týdnů pět týdnů pět týdnů pět týdnů


25.06.2008 - 6 týden
Znovu nás chovatelka zkusila vyfotit ve výstavních postojích . Sami posuďte jak moc se nám to povedlo , ono člověk by neřekl ,
že je to taková sranda . Jen chovatelka se u toho nějak zpotila , ale nám se ty dobroty co jsme u toho dostávali moc zamlouvali !
Ale jedna věc se nám opravdu vůbec nelíbila – podstoupili jsme tetování .

šest týdnů šest týdnů šest týdnů šest týdnů šest týdnů šest týdnů šest týdnů šest týdnů šest týdnů šest týdnů


01.07.2008 - 7 týden
Podstoupili jsme druhé očkování.
Tak, a je hotovo! Chovatelka nám všem našla hodné páníky a někteří z nás se už chystají na cestu do nových domovů.
Další si ještě chvilku počkají, než si to noví páníci doma všechno na nás připraví.
Byli jsme se podívat i na velkou zahradu a to bylo něco. Toho místa na lítání, hráli jsme si na schovku, na honěnou,no prostě bylo to super.
Skoro každý den máme mazlící návštěvu, a tak nám vlastně vůbec nic nechybí. Baštění, mazlení, hraček co hrdlo ráčí. Večer padneme do pelíšků a do rána spíme jako miminka. Jen chovatelka si nás prohlíží s takovým divným zasněným pohledem, asi přemýšlí jací hafani a hafindy z nás vyrostou, a jak to bez ní všechno zvládnem. Některé čeká krátká, některé dlouhá cesta autem. Ale někoho i cesta letadlem, a tak je z toho naše chovatelka tak trochu nervózní.:“ Neboj, mi to zvládnem. A budeš na nás móóóc pyšná !

sedm týdnů sedm týdnů sedm týdnů sedm týdnů sedm týdnů sedm týdnů sedm týdnů sedm týdnů sedm týdnů sedm týdnů


28.07.2008 - fenečka
Hledáme ještě nové páníky pro fenečku černou s pálením.
Fenka nebyla prodána z důvodu neseriózního chování zájemce, který si ji blokoval již od jejího narození,
a v den odběru rezervaci odřekl !/ je to podivné, ale lidi jsou různí/.
Nicméně fenka je klidné , mazlivé povahy, socializovaná, naučená na vodítko.
Má velmi pěkný exteriér, tudíž není vyloučena i výstavní kariéra, ta však není podmínkou.
Veškeré další informace o fenečce rádi poskytneme, nezávazná návštěva není problém.
Fenka je k odběhu IHNED !

volná fenečka  volná fenečka  volná fenečka 


11.08.2008 - fenečka
I naše poslední miminko má svou novou rodinu.


Vám pánečci: děkujeme za vzornou péči a veškeré informace i fotografie "našich" štěňátek.
Každá zpráva i návštěva nám udělá radost. A mějte ne paměti, že vrátka od nás, jsou Vám všem, stále otevřená.
Držíme Vám palce, aby Vás elán a vzájemné nadšení neopustilo!!!!!!!!!
KING BLACK